Skåp

799039

SKÅP, 1930/40-tal, mahognyfanér, skjutdörrar i glas, 4 hyllplan, höjd 91, 107,5x30 cm

Fanérskador, saknar 2 hyllplanshållare

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Skåp

Budhistorik (13 bud)
6117179
850
6117177
6117173
750
6117169
700
6117168
650

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.