Matbord 1960-tal

799030

MATBORD, 1960-tal, pelarfot i glasfiber, bordsskiva i marmor, höjd ca 72, diameter 125 cm

Smärre ytskador

Möbler, Matbord

Rum 1

Matbord 1960-tal

Budhistorik (19 bud)
6107185
4 400
6112157
4 200
6107185
6112156
3 800
6107185
3 600

Slutpris SEK:
4 400
452 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.