Spegel gustaviansk stil

799025

SPEGEL, förgylld och bronserad, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fasettslipat glas, ca 116x61 cm

Slitage, färgbortfall, krönet släppt invändigt från ramen

Diverse, Speglar

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (7 bud)
6120876
6113886
6112453
600
6112452
500
6112139

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.