Solsängar Stackelberg

799019

ELSA STACKELBERG, solsängar, 1 par, Fri Form, laserad furu, blå dynor märkta Fri Form, sitthöjd inkl dyna 36 cm

Slitage, skador, blekta dynor m delvis slitage

Möbler, Övriga möbler, Design

Solsängar Stackelberg

Budhistorik (30 bud)
6117650
11 000
6117381
10 500
6117300
10 000
6117379
10 000
6117300
9 800

Slutpris SEK:
11 000
1 131 EUR, 1 288 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.