Andreas Wargenbrant bronsskulptur

799018

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): "El Bull", skulptur i grönpatinerad brons, i form av tjur, monogramsignerad och daterad 2020, höjd ca.14, längd ca 19 cm

Konst, Skulpturer

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (17 bud)
6123941
3 200
6123700
6123940
2 800
6123700
6114378

Slutpris SEK:
3 200
326 EUR, 394 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.