Andreas Wargenbrant skulptur "Forbidden Fruit"

799017

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): ''Forbidden Fruit'', skulptur, i form av ett äpple, guldpatinerad brons, signerad och numrerad W 37/99 på bricka, höjd 32 cm, diameter ca 30 cm.

Konst, Skulpturer

Drottninggatan 36, Malmö

Andreas Wargenbrant skulptur

Budhistorik (28 bud)
6126985
3 200
6126984
6126598
2 800
6126306
2 600
6126169
2 400

Slutpris SEK:
3 200
330 EUR, 394 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.