Andreas Wargenbrant brons

799014

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), "The winner takes it all", tärning för vinnare (6 punkter på varje sida), monogramsignerad och daterad undertill 2020, grönpatinerad brons, höjd ca 9, längd 20 cm

Metall

Drottninggatan 36, Malmö

Andreas Wargenbrant brons

Budhistorik (14 bud)
6118235
1 700
6118023
1 600
6117543
6117543
1 400
6116015
1 300

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.