Byrå 1930-tal

799007

BYRÅ, 1930-tal, fanérad i bl a rot, dekor av intarsia, ben med skuren dekor, höjd ca 76, 95x47 cm

En nyckelbussning saknas, ej tillhörande nyckel, smärre ytskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 2

Byrå 1930-tal

Budhistorik (26 bud)
6118132
16 000
6118131
15 500
6118128
15 000
6118130
14 500
6118128
14 000

Slutpris SEK:
16 000
1 645 EUR, 1 874 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.