Vaser samt teburk

798996

VASER, 1 par, TEBURK, porslin, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, förgylld dekor, höjd 17-23 cm

Vaser med lagningar och nagg

Keramik/Porslin

Monter 3

Vaser samt teburk

Budhistorik (6 bud)
6117332
500
6117338
500
6117332
450
6117337
6117332

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.