Herrbetjänter Fratelli Reguitti

798991

FRATELLI REGUITTI, herrbetjänter, 2 st, Italien, 1960/ 70-tal, betsade, varav en på hjul, stämpelmärkning, höjd ca 100 resp 101 cm

Brukslitage, ytskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 22

Budhistorik (20 bud)
6117885
6117888
2 800
6117885
2 600
6117886
2 400
6117885

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.