Olle Bonniér

798941

OLLE BONNIÉR (1925-2016): Figurer, signerad och daterad Olle Bonnier -74, blandteknik, ca 55,5x76 cm

Rum 18

Olle Bonniér

Budhistorik (10 bud)
6125403
2 600
6125353
2 400
6125294
6123697
6123697
1 800

Slutpris SEK:
2 600
265 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.