Hugo Zuhr oljemålning

798940

HUGO ZUHR (1895-1971): Landskap, monogramsignerad, olja på duk, ca 54x65 cm

Färgbortfall

Rum 4

Hugo Zuhr oljemålning

Budhistorik (7 bud)
6121832
550
6121793
500
6121338
450
6121792
450
6121338

Slutpris SEK:
550
56 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.