Bo Larsson

798939

BO LARSSON (född 1950): Bron, signerad och daterad -92, 28/150, färgserigrafi, bladmått ca 50x76 cm

Bo Larsson

Budhistorik (2 bud)

6124448
6120090

Slutpris SEK:
36 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.