Yrjö Edelmann litografi

798928

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med inslaget gulgrönt paket, signerad Y. Edelmann, 63/199, färglitografi, oramad, ca 62x89 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Yrjö Edelmann litografi

Budhistorik (8 bud)
6114332
2 800
6125538
2 600
6114332
2 400
6125536
6114332

Slutpris SEK:
2 800
289 EUR, 345 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.