Yrjö Edelmann färglitografi

798927

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med inslaget paket och pappersbitar, signerad Y. Edelmann, 188/250, färglitografi, oramad, ca 82x61 cm

Reva

Drottninggatan 36, Malmö

Yrjö Edelmann färglitografi

Budhistorik (1 bud)

6125357
2020-08-08 18:36:11

2020-08-08 kl 21:56
Slutpris SEK:
103 EUR, 123 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.