Corneille litografi

798924

CORNELIS VAN BEVERLOO, CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition lila kvinna med blå fågel, signerad Corneille -99 samt numr H.C. 5/20, färglitografi, pappersstämpel Edition GKM Suede, oramad, bladmått: ca 63x51

Drottninggatan 36, Malmö

Corneille litografi

Budhistorik (3 bud)

6124391
6122690
500
6113388

Slutpris SEK:
103 EUR, 123 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.