Corneille litografi

798923

CORNELIS VAN BEVERLOO, CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad Corneille -99 samt numr 29/200, färglitografi, pappersstämpel Edition GKM Suede, oramad, bladmått: ca 52x66 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Corneille litografi

Budhistorik (2 bud)

6125493
6116219

Slutpris SEK:
36 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.