Yrjö Edelmann färglitografi

798922

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Absolut Vodka, signerad Y. Edelmann, H.C. färglitografi, oramad, bladmått ca 91x61 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Yrjö Edelmann färglitografi

Budhistorik (17 bud)
6117282
3 800
6117195
3 600
6117276
3 400
6117195
3 200
6117097

Slutpris SEK:
3 800
391 EUR, 445 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.