Hans Kajtorp oljemålning

798892

HANS KAJTORP (1916-1991): Figurkomposition, signerad Kajtorp, olja på duk, ca 104x116 cm

Rum 9

Hans Kajtorp oljemålning

Budhistorik (2 bud)

6124834
450
6124150

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.