Bord i teak

798886

SOFFBORD / BLOMBORD, teakfanér, 1900-talets mitt, höjd 38, 144x42 cm

Repor, fuktfläckar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 13

Bord i teak

Budhistorik (3 bud)

6117759
650
6117690
600
6117690

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.