Urnor

Föregående | Översikt | Nästa

798861

URNOR, 3 st, 1900-tal, gjutjärn, bemålad metall resp. mässing, höjd ca 17-25 cm

Ytskador förekommer

Diverse

Rum 7

798861 - Urnor
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Urnor

Budhistorik (5 bud)
6113576
450
6112255
6113575
6112255
6106637

1 dag kvar
Avslutas 2020-08-05
13:36   (14:36 )
AKTUELLT BUD SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.