Interiör med spelande män

798854

ISAAC VAN OSTADE (1621-1649), hans art: Interiör med spelande män, 1800-tal, olja på duk, osignerad 31x25 cm.

Krackelyr, smärre slitage

Konst, Äldre måleri

Drottninggatan 36, Malmö

Interiör med spelande män

Budhistorik (13 bud)
6114323
6114319
950
6114318
900
6114317
850
6114316

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.