Birger Birger-Ericsson oljemålning

798850

BIRGER BIRGER-ERICSON (1904-1994): Blomsterstilleben, signerad Birger, olja på pannå, 60x48 cm

Med dedikation

Rum 5

Budhistorik (3 bud)

6117506
1 600
6117454
850
6105551

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.