Hurts NK

Föregående | Översikt | Nästa

798845

NORDISKA KOMPANIET, hurts, 1900-talets andra hälft, fanérad, beslag i mässing, skyltmärkt, höjd ca 66, 48x41 cm

Smärre ytskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

798845 - Hurts NK
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Hurts NK

Budhistorik (5 bud)
6106058
500
6108665
450
6106058
6106211
6106058

1 dag kvar
Avslutas 2020-08-05
13:38   (14:38 )
AKTUELLT BUD SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.