Andreas Eriksson etsning

Föregående | Översikt | Nästa

798835

ANDREAS ERIKSSON (född 1975): "Nr 7", signerad Andreas Eriksson Helsingborg -00, 1/20, etsning, bladmått ca 68x60 cm

Konst, Nutida

Tavelvagn 2

798835 - Andreas Eriksson etsning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Andreas Eriksson etsning

Budhistorik (19 bud)
6113649
3 600
6113647
3 400
6113647
3 200
6112422
6112422
2 600

14 timmar 29 minuter kvar
Avslutas 2020-08-04
21:24   (22:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
3 600
370 EUR, 422 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.