Soffa 1900-talets slut

798832

SOFFA, 1900-talets slut, rotting, lösa sittplymåer, ljus klädsel, längd ca 150, sitthöjd 36 cm

Fläckar, skador

Möbler, Soffor

Rum 21

Soffa 1900-talets slut

Budhistorik (17 bud)
6116065
6113897
6116057
6113897
1 900
6113360
1 800

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.