Stege mahogny

798829

BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, höjd inkl ledstång 110 cm

Slitage, ytskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Stege mahogny

Budhistorik (20 bud)
6116740
3 200
6111869
6111869
2 600
6116597
2 400
6111869

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.