Andreas Wargenbrant dalahäst

798823

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), dalahäst, "Viking", skulptur, grönpatinerad brons, signerad och numrerad W 19/99 på bricka, längd 31 cm, höjd 34 cm

Konst, Skulpturer

Monter 23

Andreas Wargenbrant dalahäst

Budhistorik (29 bud)
6115231
2 600
6115219
2 400
6115076
6114998
6114174
1 900

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.