Pottskåp Louis XVI-sti

798822

POTTSKÅP, 1900-talets mitt, Louis XVI-stil, fanérat i valnöt, bronserade beslag, dkeor av intarsia, 84, 33x26 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador, fanérresningar

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Pottskåp Louis XVI-sti

Budhistorik (16 bud)
6117154
6117151
6117087
6117137
950
6117087
900

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.