Soffbord NK

798821

NORDISKA KOMPANIET, soffbord, 1970-tal, fanérat i mahogny, mässingsskodda hörn, skyltmärkt, höjd ca 40,5x91x91 cm

Smärre ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Soffbord NK

Budhistorik (23 bud)
6118457
2 800
6118417
2 600
6118452
2 400
6118417
6117685

Slutpris SEK:
2 800
288 EUR, 328 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.