Ann Edholm färglitografi

798806

ANN EDHOLM (född 1953): "Persona IV", signerad och daterad Ann Edholm 2018, EA, färglitografi, bladmått 58x46 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Ann Edholm färglitografi

Budhistorik (25 bud)
6115287
4 400
6115286
4 200
6115284
6115282
3 800
6115276
3 600

Slutpris SEK:
4 400
452 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.