Jan Molin oljemålning

798797

JAN MOLIN (samtida): "Ljusband", signerad Molin, daterad a tergo -84, olja på duk, ca

Tavelvagn 1

Jan Molin oljemålning

Budhistorik (29 bud)
6118574
2 600
6118486
2 400
6118573
2 400
6118486
6118571

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.