Vicke Lindstrand

798794

VICKE LINDSTRAND, vas samt 2 flaconer, glas, vas signerad Kosta 46450 V. Lindstrand, höjd 20 cm, flaconer märkta Kosta Lindstrand 96359 resp 91712, höjd 7-11 cm

Smärre repor, ytsmuts, äppelformade flaconen saknar propp

Glas, Vaser, skålar, fat

Drottninggatan 36, Malmö

Vicke Lindstrand

Budhistorik (9 bud)
6118102
650
6118057
600
6118046
550
6113126
500
6118045
500

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.