Fåtöljer 1 par

Föregående | Översikt | Nästa

798788

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal, Chesterfieldmodell, djuphäftat brunt läder, på hjultrissor, sitthöjd 43 cm

Bruksslitage, fläckar

Möbler, Fåtöljer

Rum 22

798788 - Fåtöljer 1 par
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Fåtöljer 1 par

Budhistorik (28 bud)
6113241
3 400
6113909
3 400
6113241
3 200
6112920
6112813
2 800

5 timmar 51 minuter kvar
Avslutas 2020-08-04
13:12   (14:12 )
AKTUELLT BUD SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.