Chesterfieldsoffa

798785

SOFFA, 1900-tal, Chesterfieldmodell, djuphäftat brunt läder, på hjultrissor, längd ca 200, sitthöjd 43 cm

Bruksslitage, fläckar

Möbler, Soffor

Rum 4

Chesterfieldsoffa

Budhistorik (62 bud)
6115901
10 000
6115937
10 000
6115901
9 800
6115922
9 800
6115901
9 600

Slutpris SEK:
10 000
1 028 EUR, 1 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.