Carsten Regild

798763

CARSTEN REGILD (1941-1992): "Vargen - The Monkey Bar Mystery", signerad och daterad -85, färglitografi, bladmått ca 77x56 cm

Fack 9

Carsten Regild

Budhistorik (3 bud)

6118250
6118030
6106110

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.