Spegel 1800-tal

798761

SPEGEL, senempire, 1800-talets mitt, förgylld och bronserad, reliefdekor, delad glas, bredd 46, höjd 122 cm

Bruksslitage

Speglar

Drottninggatan 36, Malmö

Spegel 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
6118122
6113623
6118121
6113623
900
6111261
850

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.