Soffbord Josef Frank

798758

JOSEF FRANK, bord, teak, Firma Svenskt Tenn, modellnummer 1059, sidorna med klaffar, undertill hylla, brännmärkt Josef Frank SVENSKT TENN, höjd 60, 100x45, klaffarnas längd 30 med klaffar total längd 160 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, smärre repor och märken

Möbler, Soffbord, sidobord, Svenskt Tenn

Rum 5

Soffbord Josef Frank

Budhistorik (19 bud)
6123674
5 400
6123672
5 200
6114828
5 000
6123668
4 800
6114828
4 600

Slutpris SEK:
5 400
555 EUR, 632 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.