Salvador Dali etsning

798757

SALVADOR DALI (1904-1989). "Le Portique". Signerad och numrerad Dalí, 46/250, Etsning och akvatint, tryckyta 34x52

Rum 5

Salvador Dali etsning

Budhistorik (16 bud)
6123721
5 000
6117274
4 200
6117272
6117271
3 800
6117269
3 600

Slutpris SEK:
5 000
514 EUR, 586 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.