Karmstol Bertil Fridhagen

798756

BERTIL FRIDHAGEN, Karmstol, nr 406, Bodafors, 1950-tal, stomme av bok, mörkbetsad och bonad, rygg med ribbor, sits och ryggbricka med klädsel av galon, sitthöjd ca 42, rygghöjd 71, bredd 55 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis med repor och märken

Möbler, Stolar

Hylla 7

Karmstol Bertil Fridhagen

Budhistorik (14 bud)
6123384
900
6123387
900
6123384
850
6123377
6123377
700

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.