Lennart Rodhe litografi

798744

LENNART RODHE (1916-2005): Sågverket, färglitografi, 1947, signerad och numrerad Lennart Rodhe 55/250, ca38x60 cm

Fack 17

Lennart Rodhe litografi

Budhistorik (1 bud)

6114025
2020-08-04 06:55:06

2020-08-07 kl 20:27
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.