Tak- och väggarmaturer

798732

TAK- OCH VÄGGARMATURER, 3 dlr., 1900-talets andra hälft, gröna kupor i form av löv, höjd ca 30 cm

Smärre slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 2

Tak- och väggarmaturer

Budhistorik (2 bud)

6110088
6103191

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.