Stol

798728

STOL, 1800-talets slut, nygotik, skuren dekor samt svartmålad, stoppad och med textil klädsel, sitthöjd ca 50 cm

Toppen på ryggen av, mindre hål på klädseln, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Hylla 9

Stol

Budhistorik (1 bud)

6110075
2020-08-02 10:59:59

2020-08-07 kl 13:04
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.