Stolar

Föregående | Översikt | Nästa

798713

STOLAR (2) 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, bemålade samt stoppade och med textil klädsel, sitthöjd ca 44

Slitage, några fläckar

Möbler, Stolar

Hylla 9

798713 - Stolar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Stolar

Budhistorik

3 dagar kvar
Avslutas 2020-08-07
11:40   (12:40 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.