Olle Kåks litografi

798710

OLLE KÅKS (född 1941): abstrakt komposition, färglitografi, signerad Kåks -76, samt numrerad 40/100, bildyta ca 57x 41 cm bildmått

Ej examinerad ur ram

Fack 32

Olle Kåks litografi

Budhistorik (3 bud)

6112563
6112419
6110462

Slutpris SEK:
41 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.