Olle Kåks färglitografi

798708

OLLE KÅKS (född 1941): Komposition, färglitografi, E.A-upplaga, signerad och daterad Kåks - 77, bildyta ca 47 x 43 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 5

Olle Kåks färglitografi

Budhistorik (1 bud)

6122177
2020-08-07 08:38:51

2020-08-07 kl 11:32
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.