Olle Bonnier

798705

OLLE BONNIER (1925-2016): "TV 2", färglitografi, samt numrerad 16/100, signerad och daterad Bonnier - 67, bildyta ca 32 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram

Rum 5

Olle Bonnier

Budhistorik (12 bud)
6123104
6123133
6123104
6123130
950
6123104
900

Slutpris SEK:
122 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.