Alfred Collin oljemålning

798699

ALFRED COLLIN (1880-1944): Skuta till havs, signerad och daterad A. Collin 1934, olja på pannå, ca 37x50 cm

Fack 1

Alfred Collin oljemålning

Budhistorik (10 bud)
6113966
650
6109319
600
6106993
550
6109317
550
6106993
500

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.