Karmstolar 1 par gustaviansk stil

798698

KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, oval stoppad rygg, sits med lös plymå, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, färgbortfall

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (2 bud)

6119399
6116457

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.