Stolar 6 st 1900-talets första hälft

798697

STOLAR, 6 st, 1900-talets första hälft, ek, lös stoppad sits, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, smärre avslag

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (5 bud)
6122188
1 300
6120809
6120688
6120687
650
6120686

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.